ReSound LiNX 3D

Düşündüğünden de fazlasını duyabilmek ister misin?

Günlük sohbet ortamında birbirimizi duymak istediğimiz kadar haberleri dinleyebilmek, sevdiğimiz dizileri izleyebilmek ve arkadaşlarımızla telefonda sohbet edebilmek de isteriz. ReSound LiNX3D iştme cihazı tüm bu isteklerinizi yapmak için yanınızda. Üstelik tüm bu sesleri doğrudan işitme cihazınıza aktarabilirsiniz.ReSound LiNX 3D iPhone için üretilmiş bir işitme cihazıdır ve kablosuz stereo kulaklık gibi çalışarak sesi iPhone, iPad ya da iPod ‘tan direk olarak işitme cihazına aktarır.

ReSound kablosuz aksesuarlarla televizyonunuzdan gelen toplantı odasındaki ya da arabanızın arka koltuğunda oturanların sesleri doğrudan işitme cihazlarınıza aktarılır.

Gelecek burada:
İşitmede yeni bir boyut , Akıllı işitme cihazı

LiNX 3D™ ReSound işitme cihazı teknolojisinin en yeni akıllı işitme cihazıdır. İşitme cihazı kullanıcıları gürültüde konuşmayı %40 daha iyi anlayacak ve çevre seslerini rakip ürünlere kıyasla %80 daha iyi duyacaklar. Kablosuz aksesuarları ve iPhone’u, sınıfında en iyi olan kablosuz bağlantıyla işitmekten büyük keyif alacaklar. Ayrıca yeni ReSound Smart 3D  uygulamasıyla çevre seslerini yönetebilecekler.

Üstelik dahası da var!
ReSound LiNX 3D işitmeye getirdiği yeni boyutla sizi kendisine hayran bırakacak. Uzaktan bağlantı artık işitme cihazı endüstrisinde de yerini almış bulunuyor. ReSound teknolojisi sizi rekabetin de ilerisine taşıyor ve işitme cihazı kullananlar nerede olursa olsun uzaktan ayar yapabilme imkanı tanıyor. LiNX 3D işitme cihazı kullananlar hayatın içinde işitme ile ilgili zorlukla karşılaştıklarında işitme cihazlarına uzaktan bağlanılıp en iyi ayarlar kolaylıkla ve etkili bir şekilde yapılabilir. Tüm bunlar yeni ReSound Smart Range C platformu, yeni  ReSound Smart Fit yazılımı ve yeni Cloud teknolojisi sayesinde gerçekleşiyor.

Nerede olursanız olun ayarlarınızı güncellemek mümkün.

İsteğiniz doğrultusunda odyoloğunuz ya da odyometristiniz ReSound Smart 3D uygulamanız kanalıyla işitme cihazı ayarlarınızı güncelleyecektir. Bunun için yapmanız gereken tek şey işitme cihazlarınızı akıllı telefonunuza yaklaştırıp “uygulamayı yükle” tuşuna basmak.

Yeni ayarlarınız yapıldıktan sonra bu yeni ayarı koruyabilir ya da isterseniz tekrar eski ayarlarınıza dönebilirsiniz.

BAŞAKŞEHİR

BAŞAKCENTER AVM NO : 43 PTT YANI

0546-254-2018

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White Google+ Icon